Yetişkinler İçin Dans Atölyesi 2. Grup (Kontenjan Dolmuştur)

YETİŞKİNLER İÇİN DANS ATÖLYESİ

 

 

 

Bu atölye çağdaş dans tekniği içerisinde (bartenieff /fundamentals) yer seviyesi ile başlayan, beden koordinasyonun doğru oturması ve gündelik hayatımızdaki birçok hareketin bedenimize yanlış alışkanlıklarla girdiği formları kırmaya çalışırken dans etmeyi ve bedeni özgür bırakmayı hedefleyen bir form ile ilerleyecek. 90 dakika süren dans tekniği kondisyon, (beden güçlendirme) strecc (beden esnetme) ile son bulacak. Bu Atölye için daha önce dans etmiş olmanız gerekmemektedir.

 

 

 

 

 

Yeşim Coşkun

 

 

 

Mimar Sinan Modern Dans Ana Sanat Dalı’ndan 2008’de mezun oldu. Halen aynı bölümde yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir.

 

3-4 yaş grubu özel bale dersleri, liselerde çağdaş dans atölyesi, ilk okullarda yaratıcı dans atölyeleri gerçekleştirmiştir.

 

Kendi dans ve koreografi çalışmalarının yanı sıra Moda Sahnesinin oyunları içerisinde koreografisini yaptığı eserler vardır. Vinyasa (yoga) eğitmenlik sertifikasını haziran 2017’de almıştır. Mezopotamya Dans Topluluğunun kurucusudur. 2005’ten beri çağdaş dans atölyelerini her yıl ekim-mayıs ayları arasında sürdürmektedir.

 

Daha önce ders verdiği okullar arasında; Kadırga İlk Öğretim Okulu (4.sınıflar) ve Anaokulu (3-5yaş arası çocuklar), İstanbul Erkek Lisesi (13-17 yaş arası gençler) yer alır.

 

 

 

 

 

Atölye Çalışma Sistemi;

 

Başlangıç Tarihi; 17 Kasım cuma

 

2. Grup; saat; 20.00-21.30

 

12hafta toplam ücret 420tl